Szanowni Rodzice,

zachęcamy Państwa do oddania głosów na projekty w budżecie obywatelskim o nazwie „Angielski 5 razy w Tygodniu” - nr projektu 49 oraz „Wyremontujmy Przedszkola i Szkoły” - nr projektu 26. Prosimy o oddanie głosu za 3 punkty na pierwszy projekt i za 2 punkty na remonty.

Zostaje jeszcze Państwu jeden głos za 1 punkt, który można przeznaczyć na dowolny projekt. Należy też oddać trzy głosy w części dzielnicowej na dowolne projekty na analogicznych zasadach. Mamy bardzo duże szanse wygrania obu projektów o ogólnej wartości ponad 5 milionów złotych pod warunkiem mobilizacji rodziców. Do tej pory w budżecie obywatelskim zagłosowało 4000 osób. W naszych projektach bierze udział ponad 20 tysięcy dzieci, więc wystarczy, żeby zagłosował co drugi rodzic. Proszę również namówić sąsiadów, osoby z pracy czy członków rodziny.

Głosować może każda osoba zamieszkała w Krakowie (meldunek jest bez znaczenia) a zatem również osoby wynajmujące mieszkanie czy pracujące w Krakowie.
Głosowanie trwa do 30 czerwca 2016 (czwartek) do godziny 23:59 na stronie www.budzet.krakow.pl

Lista zadań do głosowania (plik .pdf)