Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20, które odbędzie się 2 września 2019 r. (poniedziałek) o godz. 9:00.

Zostanie ono poprzedzone Mszą Św. o godz. 8:00 w kościele parafialnym.

Działania realizowane na lekcjach plastyki, a inspirowane wiedzą zdobytą podczas wizyty szkoleniowej odbytej w ramach projektu Erasmus+ "Gifted and Talented Educational Support". Szkoła goszcząca: Jonava Raimundas Samulevicius Progymnasium na Litwie.

Czytaj więcej...

4b w skansenie w Wygiełzowie czuła się prawie jak w Mirmiłowie - brakowało tylko bohaterów komiksu "Kajko i Kokosz. Szkoła Latania".

Więcej zdjęć znajdziecie na naszym facebook'u.

4b w Rydlówce na warsztatach teatralnych

28 maja 2019 r. uczniowie klasy 4b wzięli udział w warsztatach teatralnych w Muzeum Regionalnym Młodej Polski "Rydlówka". Uczestnicy zajęć poznali historię dworku oraz zwiedzili wnętrza. Wszyscy meli okazję wcielić się w bohaterów "Bajki o Kasi i królewiczu" autorstwa Lucjana Rydla.

Piątek 29 marca 2019 r. był ostatnim i zarazem podsumowującym dniem wizyty nauczycieli z programu Erasmus+. Program wizyty był bardzo interesujący i przyniósł wiele korzyści obu stronom. Goście mieli okazję zapoznać się z polską kulturą oraz metodami nauczania w naszej szkole. Zdobyte doświadczenie z pewnością wykorzystają w swojej dalszej pracy dydaktycznej.

Czytaj więcej...