15 stycznia 2018 r. podczas apelu w związku ze 149 rocznicą urodzin Stanisława Wyspiańskiego wręczono nagrody w Konkursie pt. „Graj z Wyspiańskim” na grę planszową inspirowaną życiem i twórczością Patrona Szkoły. Poniżej prezentujemy wyniki, a zdjęcia nagrodzonych gier można zobaczyć w naszej galerii.

Serdecznie gratulujemy laureatom!

Kategoria wiekowa IV – VI SP

• I miejsce: Julia Księżyc kl. V, Hanna Gaweł-Kucab kl. V, Laura Patykiewicz kl. V, Zofia Kostuch kl. V
  • II miejsce: Aleksandra Forysiak kl. V, Maja Forysiak kl. IV, Julia Sokołowska kl. V, Maja Szperłak kl. V
  • III miejsce: Emilia Olszak kl. VI, Emilia Krawczyk kl. VI

Kategoria wiekowa VII SP i II-III G

Komisja postanowiła nie przyznawać I i II miejsca w tej kategorii wiekowej.

• III miejsce: Kacper Kwinta III G, Dawid Jakubowski III G, Wiktor Szostak III G, Szymon Pietraszko III G
  • Wyróżnienie: Daria Jakubowska kl. VII, Klaudia Jakubowska kl. II G

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć gier stworzonych przez naszych uczniów, które są dostępne w galerii.